Zájezdy dle Vašich představ na zakázku

Nabízím přípravu Vašeho treku či poznávacího výletu dle Vašich požadavků, představ a ve Vámi zvoleném čase.

Mohu Vám zajistit kompletní servis včetně letenky, ubytování, ve spolupráci s osvědčenou místní agenturou místního průvodce hovořícího anglicky, dopravu a permity . Já Vám poskytnu mnohé praktické rady a seznam doporučeného vybavení. Samozřejmostí je osvědčená místní agentura, kde mám domluvené velmi rozumné ceny a pomůže Vám v případě problémů. Vyměnit můžete agentuře či na doporučení v lepším kursu než ve směnárně na ulici.

Proč si vlastně nechat zájezd zařídit:

Ušetříte spoustu času se zařizováním. Budete mít jistotu spolehlivé místní agentury, která Vám pomůže v případě nesnází. Zaplatíte dobrou cenu, s agenturami mám domluvené solidní ceny. Zaplatíte jen to co přes mě agentuře odsouhlasíte, žádné skryté poplatky, žádné nepříjemné překvapení. Navíc zaplatíte jen organizační poplatek, částka se Vám v podstatě vrátí zpět díky lepším cenám od agentury či možnosti směnit peníze v lepším kursu. A hlavně, nemusíte prověřovat, zda je agentura spolehlivá. Množství agentur v Nepálu ještě neznamená, že jsou všechny kvalitní. Nedoporučuji nic, s čím nemám dlouhodobé zkušenosti.

Cena za zorganizování:

1 – 2 osoby : 3500  Kč za osobu

3 – 4 osoby : 2500 Kč za osobu

5 – 8 osob :  2000 Kč za osobu

9 – 15 osob : 1500 Kč za osobu

Záloha na zorganizování Vašeho zájezdu je 500 Kč. Prosím o úhradu na účet Air bank 1018427015/3030 před tím než Vám poskytnu první informace. Pokud se pro zájezd rozhodnete, částka Vám bude odečtena z celkového poplatku. Bohužel v poslední době si několik skupin nechalo zájezd připravit, účastnící souhlasili s celkovou organizací i poplatkem, ale v závěru, kdy ode mě získali potřebné informace vše zrušili bez úhrady. Po té co se tak stalo 4x za sebou, zavedla jsem tento poplatek. Děkuji za pochopení.