Vasaloppet 2025, 101.ročník 27.2. – 3.3. 2025

Legendární 100. ročník Vasaloppetu a 102 let od prvního ročníku. Vy můžete být přitom. Nejdelší, největší, nejstarší, nejslavnější „Wimbledon“ běžeckého lyžování.

Zájemce prosím o předběžné přihlášky, mám rezervovaných 28 čísel a zájem je velký.

Zájezd na nejslavnější lyžařský lauf, pokračování zájezdů CK Alpin paní Dariny Rudolfové, která mi předala po předchozí spolupráci štafetu a zájezd organizuji na základě stejného scénáře.

Cena : 31 800 Kč

Cena obsahuje : leteckou dopravu, přepravu 1 páru lyží (nadměrné zavazadlo), v případě zájmu o přepravu více lyží doplatek – 1 balík od 70 EUR za 1 cestu, najatá auta (Vany pro 8 osob) v průběhu zájezdu + řidiče (odvoz na trénink, do Mory, na tratě závodu nebo do lyžařského střediska do Orsy a na závod na start do Salenu a odvoz z cíle na ubytování ), 4 x nocleh v soukromém domě, startovní číslo + zajištění vlny dle Vámi vyjetých závodů či o trošku lepší :-), průvodce

Cena neobsahuje : stravu, vaříme si v bytech, poplatek za běžecké tratě v Orse 210 SEK, pro seniory 105 SEK, výborný oběd v Orse – bufetové menu za 149 SEK

Čas závodníka se počítá od startovního výstřelu, který platí pro všechny vlny, které startují najednou. Není to tedy jako např. na Jizerské 50, že vlny startují v intervalech a čas se počítá od průjezdu určeným bodem.

Přihlášky :  Katalog zájezdů – Švédsko (cknamche.cz)

Ubytování: V blízkosti Mory v soukromých domech

Program:

  1. den 27.2. přelet do Stockholmu, přejezd do Mory, vyzvednutí startovních čísel
  2. den 28.2. trénink v běžeckém areálu v Orse, případně na tarích Vasova běhu
  3. den 1.3. trénink na tratích Vasova běhu, příprava lyží
  4. den 2.3. přejezd na start do Salenu a vlastní boj na krásné 90 km trati
  5. den 3.3. přejezd do Stockholmu a letecký návrat do ČR

Zájezd je vhodný jak pro vrcholové či výkonnostní lyžaře, tak i pro začátečníky, kteří se chtějí poprat s 90 km tratí, ale i sami se sebou a na vlastní kůži pocítit atmosféru nejslavnějšího lyžařského laufu na světě.