Vasaloppet 99.ročník 2.3. – 6.3. 2023

 

Legendární 99.ročník Vasaloppetu a 101 let od prvního ročníku. Vy můžete být přitom. Nejdelší, největší, nejstarší, nejslavnější Wimbledon běžeckého lyžování.

Zájemce prosím o předběžné přihlášky, mám rezervovaných 20 čísel a zájem je velký.

Zájezd na nejslavnější lyžařský lauf, pokračování zájezdů CK Alpin paní Dariny Rudolfové, která mi předala po předchozí spolupráci štafetu a zájezd organizuji na základě stejného scénáře.

Cena : 28 000 Kč

Cena obsahuje : leteckou dopravu, přepravu 1 páru lyží ( nadměrné zavazadlo )najatá auta v průběhu zájezdu + řidiče ( odvoz na trénink a na závod na start do Salenu), 4 x ubytování v kulturním centru, několik vícelůžkových ložnic + matrace v hale, místnosti + velká kuchyň, sauna, startovní číslo + zajištění vlny dle Vámi vyjetých závodů či o trošku lepší :-), průvodce

Přihlášky : Katalog zájezdů – Švédsko – provincie Dalama (cknamche.cz)

Ubytování: V Moře, 3.5km od cíle v kulturním středisku, 3 velké místnosti  s postelemi, sál s matracemi + samostatná velká kuchyň, jídelna, sauna, prostor na mazání lyží

Program:

  1. den 2.3. – přelet do Stockholmu, přejezd do Mory
  2. den 3.3. – trénink na tratích Vasova běhu
  3. den 4.3. – trénink na tratích, příprava lyží
  4. den 5.3. – přejezd na start do Salenu a vlastní boj na krásné 90 km trati
  5. den 6.3. – přejezd do Stockholmu a letecký návrat do ČR

Zájezd je vhodný jak pro vrcholové či výkonnostní lyžaře, tak i pro začátečníky, kteří se chtějí poprat s 90 km tratí, ale i sami se sebou a na vlastní kůži pocítit atmosféru nejslavnějšího lyžařského laufu na světě.