Vasaloppet 100.ročník 29.2 – 4.3. 2024

 

Legendární 100. ročník Vasaloppetu a 102 let od prvního ročníku. Vy můžete být přitom. Nejdelší, největší, nejstarší, nejslavnější „Wimbledon“ běžeckého lyžování.

Zájemce prosím o předběžné přihlášky, mám rezervovaných 21 čísel a zájem je velký.

Zájezd na nejslavnější lyžařský lauf, pokračování zájezdů CK Alpin paní Dariny Rudolfové, která mi předala po předchozí spolupráci štafetu a zájezd organizuji na základě stejného scénáře.

Cena : 31 000 Kč

Cena obsahuje : leteckou dopravu, přepravu 1 páru lyží (nadměrné zavazadlo), v případě zájmu o přepravu více lyží doplatek – 1 balík od 50 EUR za 1 cestu, najatá auta (Vany pro 8 osob) v průběhu zájezdu + řidiče (odvoz na trénink, do Mory, na tratě závodu nebo do lyžařského střediska do Orsy a na závod na start do Salenu a odvoz z cíle na ubytování ), 4 x nocleh v soukromém domě, startovní číslo + zajištění vlny dle Vámi vyjetých závodů či o trošku lepší :-), průvodce

Cena neobsahuje : stravu, vaříme si v bytech, poplatek za běžecké tratě v Orse 190 SEK

Čas závodníka se počítá od startovního výstřelu, který platí pro všechny vlny, které startují najednou. Není to tedy jako např. na Jizerské 50, že vlny startují v intervalech a čas se počítá od průjezdu určeným bodem.

Přihlášky : Katalog zájezdů – Švédsko (cknamche.cz)

3 poslední volná místa

Ubytování: V blízkosti Mory v soukromých domech

Program:

  1. den 29.2. přelet do Stockholmu, přejezd do Mory
  2. den 1.3. trénink na tratích Vasova běhu nebo v běžeckém areálu v Orse
  3. den 2.3. trénink na tratích, příprava lyží
  4. den 3.3. přejezd na start do Salenu a vlastní boj na krásné 90 km trati
  5. den 4.3. přejezd do Stockholmu a letecký návrat do ČR

Zájezd je vhodný jak pro vrcholové či výkonnostní lyžaře, tak i pro začátečníky, kteří se chtějí poprat s 90 km tratí, ale i sami se sebou a na vlastní kůži pocítit atmosféru nejslavnějšího lyžařského laufu na světě.