Další formy pomoci

Aktuální možnost pomoci v Ladakhu - www.protibet.org  nadace, na tomto webu naleznete novinky a možnosti pomoci

realizovaná pomoc: Povodně Ladakh 2010

Ladakh

Jak jste se zřejmě ze sdělovacích prostředků dozvěděli, povodně zasáhly i jednu z nejsusších oblastí na světě..severoindický Ladakh. Humanitární pomoc sem zřejmě nezamíří, při současných živelných katastrofách ve světě je tato katastrofa spíše na okraji zájmu.
Přesto pro místní lidi je pomoc zvenčí jediná šance, jak se připravit na zimu, která zde trvá půl roku a začíná již koncem září.
Tibetská vesnice a Choglamsar jsou takřka srovnány se zemí, další vesnice Phyang také a v Lehu je zničeno 75% infrastruktury. Zničené jsou mosty, silnice, počet obětí přes 200, přibližně 500 nezvěstných.
Může pomoci každý z nás, zaslání malé částky nikdo nepocítí, ale lidem se nastřádají peníze alespoň na základní pomoc.
Věřte, že Ladáčané i Tibetané jsou úžasní lidé a bez váhání by oni pomohli i nám.
Příspěvky zasílejte na číslo účtu Sdružení Most a další info o Ladakhu, fotografie z postižených oblastí naleznete na jejich webu www.protibet.org

Č.účtu: 670100-2800064052/2010
VS: 202

Povodně Ladakh Povodně Ladakh Povodně Ladakh Povodně Ladakh

Další formou pomoci je vybrat si z mé fotogalerie jakoukoliv fotografii, kterou vám zhotovím ve formátu 42x30. Cena takové fotografie bude 1200,- Kč.
Na základě potvrzení o zaslané částce 1000,- Kč na výše uvedené konto vám bude fotografie zaslána poštou a vy mi doplatíte na osobní účet 200 Kč (náklady na zhotovení).

Fotogalerie, kde lze vybírat:

Moje FOTOGALERIE na rajce.net | místo pro vaše fotografie.

Moje FOTOGALERIE na PICASAWEB.