Informace k zájezdům v roce 2021

Zájezd roku 2021

« 1 z 33 »

V roce 2021 pro Vás budou opět připraveny oblíbené treky k Mt. Everestu přes 3 sedla, Okolo Manaslu a Mardi Himal na jaře i na podzim, kde spíme a jíme v lodgích ( domech místních ). Taktéž v podzimní nabídce budou treky i se spaním ve stanu a s výstupem na nějaký 6000m vrchol.

Můžete počítat i s trekem v Ladakhu, poznávacím zájezdem na Srí Lanku na jaře a na podzim, Východní Indonesií, Severním Vietnamem a sportovně poznávacím zájezdem do Peru.

Ceny se pokusím zachovat jako jsou na letošní rok, ovšem může se stát, že Nepál zdraží poplatky v důsledku zrušené jarní sezony, pak bych musela tuto skutečnost zohlednit ve finální ceně.

Pravděpodobně přibyde i nějaká novinka, pravděpodobně Barma, kterou dobře znám a o kterou je zájem, ale možná nabídku rozšíříme i o další destinace.

Vasaloppet 202197. ročník – 7.3. 2021 nově organizuji zájezd na nejslavnější lyžařský lauf, je to pokračování zájezdů CK Alpin p. Dariny Rudolfové, která ukončila činnost, ale zájezd organizujeme ještě společně. Zda se 97. ročník uskuteční se rozhodne později, zatím kvůli Covidu – 19 je vše pozastaveno. Aktuální informace sledujte zde.

K dispozici budu mít 20 startovních čísel. Cena zájezdu : 23 700 Kč V ceně je letecká doprava, ubytování, najatý autobus v místě závodu, startovní číslo, zařazení do vlny dle Vaší výkonnosti, průvodce. Předběžné přihlášky zatím jen mailem na radka.tkacikova@post.cz.

Děkuji, za zachování přízně, tím mi pomůžete překlenout nelehký současný vývoj, kdy se prozatím odkládají dubnové nepálské treky a všichni čekáme, jak se situace vyvine.

Taktéž do nabídky